سخنی از منشور

شرکت مهندسی رایانه پرداز منشور خاورمیانه با هدف طراحی و ارائه نرم افزار جامع و یکپارچه مالی – بازرگانی برای اتحادیه ها، تعاونی های مصرف، فروشگاه ها وشرکت های بازرگانی در سال 1385 تاسیس گردید.

هسته اصلی نرم افزار منشور از سال 1369 در اتحادیه فرهنگیان ایران شامل زیر سیستم های مالی، حقوق و دستمزد، دریافت و پرداخت، انبار، فروش و تقسیم سود، تحت سیستم عامل DOS و بانک اطلاعاتی Fox Base طراحی و مورد بهره برداری قرار گرفت.

در سال 1382 با گسترش سیستم عامل ویندوز در نرم افزارهای حسابداری، طراحی مجدد و توسعه نرم افزار تحت بانک اطلاعاتی SQL Server و زبان برنامه نویسی C#.Net انجام پذیرفت.

از آنجایی که مدیران، کارشناسان و پرسنل شرکت مهندسی رایانه پرداز منشور خاورمیانه برای درخواست ها و پیشنهادات استفاده کنندگان با تجربه و کارآمد نرم افزار، اهمیت زیادی قائل هستند و نیاز این عزیزان توسط تیم مجربی از مدیران، تحلیلگران و برنامه نویسان مورد تحلیل و بررسی قرارمیگیرد، لذا نرم افزاری طراحی و توسعه یافته است که باجمع آوری و گلچین تجارب و دانش مشتریان در عین سادگی،قابل اطمینان واتکا بوده و به صورت جامع و یکپارچه توانایی انجام بیشترامور جاری یک شرکت، در بخش های مالی،انبار، فروش و فروشگاهی، خزانه داری، اقساطی، تقسیم سوداعضاءوگزارشات معاملات فصلی و... را داشته باشدو از این طریق رضایتمندی مشتریان ازنرم افزارو بروزرسانی های بعدی آن ایجاد گردد.

همچنین با وضع قوانین الزام آور از سوی مراجع قانونی همچون وزارت دارایی و بیمه، امکانات جدید در اسرع وقت به نرم افزار اضافه می گردد تا مشتریان منشور همیشه در کنار منشور احساس امنیت و آرامش داشته باشند.

گروه مهندسی رایانه پرداز منشور خاورمیانه با سرلوحه قراردادن منشور اخلاقی این شرکت، رضایتمندی مشتریان از محصولات و خدمات را در صدر امور قرارداده و تمامی تلاش و سعی خود را می نماید تا به عنوان یکی از با تجربه ترین و تخصصی ترین شرکت های بزرگ نرم افزاری در کشور عزیزمان ایران افتخار خدمت رسانی جهت رونق کسب و کار شما را داشته باشد.