منشور اخلاقی شرکت منشور

ما مدیران، کارکنان شرکت منشور با استنعات از درگاه خداوند یکتا برای كمك به اقتصاد جامعه، آسايش مردم، گسترش تكنولوژي و خدمت رسانی به هموطنان کشور عزیزمان ایران، منشور اخلاقی خود را به شرح زیر اعلام می نماییم و به آن اعتقاد داریم:

1. تعلقات سازمانی را درخود می پرورانیم واحترام مسئولین و همكاران را حفظ می كنیم تابا همدلی بتوانیم درجهت كرامت و رضایت مشتریان و سایر ذینفعان گام برداریم و این شعار را سرلوحه‌ی فعالیت هایمان قرار داده‌ایم.
اول منشور، دوم من و همه در خدمت مشتریان

2. انجام صحیح و سریع امور محوله تا حصول نتیجه را، جزو وظایف اصلی خود می دانیم و در كوتاه‌ترین زمان ممكن به مسائل كاری/ مشاوره‌ای و درخواستی مشتریان اهتمام می ورزیم.

3. خواهیم كوشید اصول اخلاقي، نظـم و ترتيب، وقت شـناسي، آراستگي و مهرورزي را در محل كار خود رعایت كرده و نسبت به ارائه خدمات صادقانه، خالصانه با گشاده رویی در جهت تحقق عدالت و انصاف تلاش نماییم.

4. رضايت مندی مشـتريان از مجموعه خدمات و محصولات خودرا درصدر امور قرارداده و برای زمان، سرمایه و نیرو انسانی مشتریان اهمیت زیادی قائل است.

5. كاركنان منشور سرمايه هاي اصلي شركت می باشند، بنابراين تمـام تلاش ما، آسايش و آرامش فكري ، مادي و معنوي آنهاست.

6. مسئولیت عواقب اعمال خود را می پذیریم ضمن اینکه اقدامات لازم به منظور اجتناب از آسیب رساندن به منافع افراد حقیقی و حقوقی را انجام می دهیم.

7. همواره از پيشنهادات، انتقادات و نظرات مشـتريان و كاركنـان و مدیران شرکت منشور در جهت افزايش كيفت خدمات و محصـولات استقبال می نماییم.

8. تمام تلاش خود را برای عرضه محصولات و خدمات با کیفیت خوب و قیمت مناسب می نماییم.

9. هرچند بدون درآمد مناسب قادر به ادامه خدمت نخواهيم بود ولي سود مادي هدف ما نيست و كار آفريني بزرگترين دغدغه ما براي كمك به اقتصاد كشور است.